Producenci
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu płatności na konto (albo wybrania opcji przesyłki pobraniowej) rozpoczniemy jego realizację. Powyższe nie dotyczy pre-orderów, ani produktów oznaczonych tagiem Incoming! - do realizacji tych zamówień przejdziemy dopiero po: dotarciu zamówionej figurki do naszego magazynu (w okolicach określonej przez producenta premiery, przy czym pamiętaj, że produkt może być nawet kilka miesięcy wcześniej lub później) oraz dokonaniu przez Ciebie opłaty (albo  wybrania opcji przesyłki pobraniowej).

WYSYŁAMY NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY.

Będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac w drodze e-maili ze statusem realizacji. Pamiętaj jednak:

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku miesięcy (w przypadku produktów zamawianych w trybie PRE-ORDER). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - (najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo). UWAGA! PRZEZ PIERWSZE 7-14 DNI FUNKCJONOWANIA SKLEPU TA OPCJA BĘDZIE NIEAKTYWNA (CZEKAMY NA WERYFIKACJĘ PRZEZ ODPOWIEDNIE INSTYTUCJE MAJĄCE REALIZOWAĆ WW. USŁUGI FINANSOWE)

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI - oferujemy odbiór osobisty (w Warszawie na terenie dzielnicy Wesoła), jednak NIE PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI GOTÓWKOWYCH. Wynika to ze względów podatkowych. Wykazywanie płatności gotówkowych jest mordęgą, przelewy rejestrowane przez banki nie budzą wątpliwości US/KAS i nasze życie jest prostsze. Twoje zresztą też - w przypadku reklamacji nie musisz nerwowo szukać paragonu, wystarczy pobrać z systemu bankowego dowód przelewu.

 formy płatności 

 

Forma dostawy

Paczkomaty - nie robimy reklamy, bo nie mamy udziałów w firmie, ale z naszej obserwacji wynika, że na terytorium PL są najszybsze i najtańsze. Jeżeli zamówisz 3 figurki, koszty wysyłki pokrywamy my. 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. Jeżeli zamówisz 3 figurki, koszty wysyłki pokrywamy my. 

 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl